Ankara Kanalizasyon acma

Ankara kanalizasyon açma

By

Ankara Kanalizasyon Açma

Ankara kanalizasyon açma , şehirlerde kentlerin silindir ya da binaların kanalizasyon, atık su giderleri için belli boşluklar açılmıştır.
Bu açılan boşluklar genellikle silindir biçimli aralıklar yabancı cisimler yüzünden (kâğıt havlu ,günlük yada gecelik ped ,permatik ,poşet ve benzeri yabancı cisimler) zaman içerisinde tıkanmakta ve zaman zaman kötü kokular yaymaktadır.

Bu dolan kanalizasyon , tuvalet , lavabo hem maddi hem manevi hem de sağlık açısından sorunlar oluşturmaktadır.
Tıkanıp taşan bu yerler iğrenç görüntü ve kötü kokuya neden olur.
Bu kötü durum hem insan sağlığında yaratabilecek sorunlarından bazıları hepatit B, Göz iltihabı, nezle , kolera, verem hatta bu tür hijyenik olmayan ortamlarda bulunan besinlerden dolayı çıkan corona virüsü (2019-nCoV) ne etki etmektedir. Hem de estetik açıdan sorun yaratabileceği için insanların normal yaşantısına devam etmekte zorlaya bilir bu zorlanma trafik de evde insanları günlük işlerinde aksamaya yol açabilir bu tür sorunların ivedilikle hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Kanalizasyon açma Ankara olarak biz hizmet vermekteyiz. Ankara logar açma ,

Ankara kanal açma

Logar tıkanıklığında yapılabilecek bütün sorunları bilen bütün problemleri ekibimizce daha önce karşılaşılmış olup olaya kısa süre içerisinde müdahale edip sizi çözüme kavuşturabiliriz.
Bu tür kanalizasyon , lavabo , tuvalet açma konusunda insanların ve çevredeki komşuların çokça rahatsız olmaktadır. Bundan dolayı hızlı şekilde onarılmasını isteyen müşterilerimizin bütün kaygılarını anlayıp çözüme kavuşturmak için tüm çabamızı sağlamaktayız.

Ankara bu tür sorunlar için özel yapım, her ebatta kanal açma cihazlarımız ve vidanjör araçlarımız bulunmaktadır. Sorunu çözebilmek için her türlü kanal açma cihazları ile soruna müdahale edebiliyoruz.

Kanalizasyon hatlarının asitli sulardan dolayı zamanla çürümektedir. Bununla alakalı atık su hatlarını yenileme hizmeti sunmaktayız.

Sorunlu atık su hatlarınızdan kurtulmak için müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Yeni Yazılar