Ankara Kanalizasyon acma

Ankara kanalizasyon açma

By

Ankara kanalizasyon açma , şehirlerde kentlerin silindir ya da binaların kanalizasyon, atık su giderleri için belli boşuklar açılmıştır.
Bu açılan genellikle silindir biçimli aralıklar yabancı cisimler yüzünden (kâğıt havlu ,günlük yada gecelik ped ,permatik ,poşet ve benzeri yabancı cisimler) zaman içerisinde tıkanmakta ve zaman zaman dolmaktadır.
Bu dolan kanalizasyon , tuvalet , lavabo hem maddi hem manevi hemde sağlık açısında sorunlar yaratmaktadır.
Tıkanıp taşan bu yerler iğrenç görüntü , kokuya neden olur.
Bu kötü durum hem insan sağlığında yaratabilecek sorunlarından bazıları hepatit B, Göz iltahabı, nezle , kolera, verem hatta bu tür hijyenik olmayan ortamlarda bulunan besinlerden dolayı çıkan corona virüsü (2019-nCoV) ne etki etmektedir. Hem de estetik açıdan sorun yaratabileceği için insanların normal yaşantısına devam etmekte zorlaya bilir bu zorlanma trafik de evde insanları günlük işlerinde aksamaya yol açabilir bu tür sorunların ivedikle hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Kanalizasyon açma Ankara olarak biz hizmet vermekteyiz. Ankara logar açma ,

Ankara kanal açma

Logar tıkanıklığında yapılabilecek bütün sorunları bilen bütün problemleri ekibimizce daha önce karşılaşılmış olup olaya kısa süre içerisinde müdahale edip sizi çözüme kavuşturabiliriz.
Bu tür kanalizasyon , lavabo , tuvalet açma konusunda insanların ve çevredeki komşuların çokça rahatsız olmasından dolayı hızlı şekilde onarılmasını isteyen müşterilerimizin bütün kaygılarını anlayıp çözüme kavuşturmak için tüm çabamızı sağlamaktayız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Hot News