Vidanjör İmalatı

Araç üstü ekipman sektöründe bulunan firmalar arasında firmamız çok daha kaliteli ve güvenli hizmetleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Vidanjör Kanal Temizleme Aracı İmalatı

Ülkemizde çok fazla yaşanan sorunların başında gelen kanal tıkanıklıkları konusunda önemli bir yer tutan vidanjör imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Gün içerisinde ev ya da iş yerlerinde kullanılan tuvalet, mutfak ve banyo gider borularından giden atık maddelerin zaman içinde birikmesi ile kanalların içinde tıkanıklıklar oluşmaktadır. Çok büyük sorun haline gelen kanal tıkanıklıklarının meydana gelmemesi için periyodik olarak temizlemesi gerekir. Bu gibi sorunlarda uzman kişilerden yardım alınması gerekir.

İhtiyacınız olması durumunda her zaman firmamızdan yardım alabilir ve bunun için hiç zaman kaybetmeden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kanal temizleme işlemlerinde vidanjör kullanılmakta olup çok daha güvenli bir şekilde en kısa süre içinde sorun ortadan kalkmış olacaktır. İşinde uzman olan ekibimiz ile en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Vidanjör İmalatıVidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Her türlü kanal temizleme ve tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız ile ihtiyacınız olduğu her an iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin talep etmesi üzerine işinde uzman olan ekibimiz adresinize gelir ve temizlenmesi gereken kanalizasyon sistemleri detaylı olarak kameralı kanal görüntüleme cihazları ile inceleme yapılmaktadır. Ardından kanal içinin temizlenmesi ya da tıkanık olan bölgenin açılması için teknolojik araçlar olan vidanjörler kullanılmaktadır.

Vidanjör çeşitleri arasında en uygun olanı seçilir ve en doğru teknikler ile hizmet verilmektedir. Standart tip vidanjör, kaset boomlu vidanjörler ve teleskopik emiş boomlu vidanjörler olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde tüm çeşitleri bulunan vidanjör sayesinde tüm kanal temizleme ya da tıkanıklık açma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Vidanjör İmalat Fiyatları

Kanal içinde bulunan pis suların emilmesi ve tank içinde olan basınçlı hava verilerek pis suların tahliye edilmesi ile temizleme işlemleri vidanjör sayesinde çok daha kısa bir sürede yapılmaktadır. Vidanjör ile kanal temizleme fiyatları firmamızda son derece uygun olup fiyatlar kullanılan vidanjör çeşitlerine göre değişmektedir.

Vidanjör imalatı hizmeti için, iletişim sayfasından bize ulaşın veya 0312 478 58 71 nolu telefon numarasından arayın.